03-5560359

החצב 4, אזור

קומפרסור לרכב

קומפרסור לרכב הוא מכשיר המשמש לניפוח צמיגי הרכב שיכול להציל אתכם בעת צרה. הקומפרסור פועל על ידי שימוש במנוע חשמלי כדי לדחוף את האוויר דרך בצינור המחובר אליו ישירות לצמיג. הקומפרסור פועל על ידי חיבור למצת הרכב, ולכן ניתן להשתמש בו בכל רכב בו קיים שקע מצית.

קומפרסור לרכב – טיפים לבחירת הקומפרסור הנכון

  • התאמה לסוג הרכב ולגודל הצמיגים – קומפרסורים לרכב מגיעים בגדלים שונים ובהספקי כוח שונים. חשוב לבחור קומפרסור שמתאים לסוג הרכב שלכם ולגודל הצמיגים בו.
  • מהירות הניפוח: קומפרסורים לרכב ניידים נעים בדרך כלל במהירויות ניפוח של כ-30 עד 120 ליטר לדקה. אם אתם צריכים לנפח את הצמיגים במהירות, כדאי לבחור קומפרסור בעל מהירות ניפוח גבוהה.
  • משקל: קומפרסורים ניידים יכולים להיות כבדים למדי. אם אתם צריכים לשאת את הקומפרסור איתכם, כדאי לבחור קומפרסור קל משקל.
  • תכונות נוספות: ישנם קומפרסורים לרכב המגיעים עם תכונות נוספות, כגון פנס, מד לחץ אוויר וכו'. אם אתם מעוניינים בתכונות אלו, כדאי לבחור קומפרסור עם התכונות הללו.

 

טיפים לשימוש נכון בקומפרסור

  • הקפידו על לחץ האוויר הנכון – לחץ האוויר המומלץ לצמיגים שלכם מופיע בספר הרכב. הקפידו לא לנפח את הצמיגים מעל לחץ האוויר המומלץ, שכן זה עלול לגרום לנזק לצמיגים.
  • משך השימוש – יש להימנע משימוש רצוף וממושך בקומפרסור. מומלץ להשתמש בתדירות נכונה ולא יותר מ-30 דקות באופן רציף.

קומפרסור לרכב קונים באוניברסל פרטס

אוניברסל פרטס הינה חנות אביזרי רכב ומוצרי בטיחות המציעה מגוון רחב של קומפרסורים לרכב איכותיים במגוון גדלים, המתאימים לרכבים פרטיים, ג'יפים, הסעות ומסחריות. אנו מציעים קומפרסורים איכותיים של מיטב היצרנים,  במחירים הוגנים ומשתלמים. בנוסף, אנו מעניקים שירות אדיב ומשלוח עד בית הלקוח ואפשרות מכירה בסיטונאות.

6 / 6
SHOPPING BAG 0

לקוח עסקי?? השאר פרטים ונציגינו יחזור אליך בהקדם!