03-5560359

החצב 4, אזור

עזרה ראשונה לרכב

ערכת עזרה ראשונה לרכב זו ערכה המיועדת לטיפול בפציעות או פגיעות שעלולות להתרחש במהלך נסיעה ברכב. הערכה כוללת מגוון פריטים המיועדים לעצירת דימום, חיטוי פצעים, הקלה על כאבים וטיפול בבעיות רפואיות נפוצות.

עזרה ראשונה לרכב – למה צריך?

תאונות דרכים: תאונות דרכים הן אחת הסיבות המובילות לפציעות ולתמותה. ערכת עזרה ראשונה יכולה לספק טיפול ראשוני לפצועים במקרה של תאונה.
פציעות פתאומיות: פציעות פתאומיות, כגון פציעות שנגרמות כתוצאה מחבלה, נפילה או מחלה, יכולות להתרחש גם מחוץ לתאונה. ערכת עזרה ראשונה לרכב יכולה לספק טיפול ראשוני לפצועים במקרים אלה.
בעיות רפואיות: בעיות רפואיות, כגון התקף לב, התקף אסטמה או אלרגיה, יכולות להתרחש גם בזמן נסיעה ברכב. ערכת עזרה ראשונה יכולה לספק עזרה ראשונית במקרים אלה.

איזה ערכות האתר שלנו מציע?

ערכות עזרה ראשונה מיועדות לטיפול בפציעות או פגיעות קלות. ערכות אלה בדרך כלל כוללות את הפריטים הבסיסיים הדרושים לטיפול בפציעות, כגון:
תחבושות אישיות: תחבושות אישיות משמשות לעצירת דימום קל עד בינוני.
פלסטרים: פלסטרים משמשים לכיסוי פצעים קטנים.
תחבושות גזה: תחבושות גזה משמשות לכיסוי פצעים גדולים או עמוקים.
בנוסף לכך, ניתן להשיג אצלנו אלונקה לפינוי פצועים וכן שמיכת מילוט.
שמיכת מילוט ואלונקה הן שתי אביזרים חשובים שיש להחזיק בערכה ראשונה לרכב. שמיכת מילוט משמשת להגנה שריפות וגם מפני קור, בעוד שאלונקה משמשת להעברה בטוחה של נפגעים.
על פי חוק בישראל, החזקת ערכת עזרה ראשונה ברכב היא חובה רק ברכבי ביטחון, משאיות ורכב הסעות כגון מונית או אוטובוס. עם זאת, מומלץ לכל נהג להחזיק ערכת עזרה ראשונה ברכב, גם אם אין חובה לכך על פי החוק.

למה כדאי לקנות אצלנו?

• שירות לקוחות מעולה – אנו מעניקים שירות לקוחות מעולה, כך שאם יש לכם שאלות או בעיות, תוכלו לפנות אלינו ונשמח לעזור.
• מחירים נוחים – אנו מציעים מחירים נוחים על ערכות עזרה ראשונה לרכב. כך, תוכלו לרכוש ערכה איכותית במחיר אטרקטיבי.
• משלוחים לכל חלקי הארץ – אנו מציעים משלוחים לכל חלקי הארץ. אנו עובדים עם חברות משלוחים מובילות, כך שהמשלוח שלכם יגיע בזמן ובבטחה.
6 / 6
SHOPPING BAG 0

לקוח עסקי?? השאר פרטים ונציגינו יחזור אליך בהקדם!