03-5560359

החצב 4, אזור

לוחית רישוי לקורקינט ואופניים

מחפשים לוחית רישוי לקורקינט? הגעתם למקום הנכון!
כל בעלי הכלים החשמליים למיניהם, בין אם אופניים ובין אם קורקינטים, ודאי כבר שמעו על הרפורמה החדשה. הרפורמה, שדורשת מהם להתקין לוחית רישוי לקורקינט ולאופניים החשמליים, דורשת לא מעט דברים שמעלים שאלות ותהיות כגון, מתי החוק נכנס באופן רשמי, איך מתקינים את הלוחיות, למה צריך את זה בכלל ועוד.

שימו קסדות ותזהרו: החוק שמשנה את עולם הקורקינטים החשמליים

לפני שנדבר על איך מקיימים את הדרישה של החוק החדש בכל הנוגע ללוחית רישוי לקורקינט חשמלי, בואו נבין בדיוק במה מדובר. אם כן, ועדת הכלכלה אישרה לאחרונה חוק שעתיד לדרוש מכל בעל קורקינט או אופניים חשמליים, להירשם במשרד הרישוי ובהתאם גם להתקין לוחית רישוי על הכלים השונים. החוק, עתיד להיכנס לתוקף החל מתחילת חודש פברואר 2024, ואכיפתו עתידה להיות החל מאוגוסט השנה, דבר שישפיע הן על הצרכנים הפרטיים והן על החברות המסחריות בתחום.

מוצדק או לא? זו הסיבה לחוק החדש

אם תהיתם מדוע צריך את החוק המדובר שככל הנראה יכביד על רבים מאיתנו, אז תחכו רגע כי יש דברים בגו. כחלק מההחלטה על חקיקת החוק, הבינו כי בשל המצב הקיים ובו קיימות עבירות תעבורה רבות בתחום הכלים החשמליים, יש צורך באמצעי אכיפה שונים מהקיימים. לשם כך, ראו לנכון שכל בעל קורקינט חשמלי ירשום את הכלי ככלי תחבורה לכל עניין במשרד הרישוי, ובכך ניתן יהיה להשיג מספר דברים כגון אלו:
● זיהוי וענישה של מבצעי עבירות תעבורה שאינם בכלים ממונעים
● הבנת האחריות האישית של בעלי הקורקינטים החשמליים
● שמירה על חיי אדם באמצעות אכיפה ממוסדת והדוקה של התחום

זקוקים ללוחית רישוי לקורקינט? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר

אז איך אפשר לרכוש? טוב ששאלתם, כי התשובה נמצאת ממש אצלנו. כאן, באתר של אוניברסל פרטס, תוכלו למצוא אפשרות לרכישת לוחית זיהוי לכלי שלכם שמאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי וגם על ידי משרד התחבורה. כך, תוכלו לחסוך לעצמכם זמן רב של המתנה ותסכול, ובלחיצת כפתור תוכלו להשיג לעצמכם לוחית רישוי, ואף לקבל תושבת עבור הלוחית וכן שירות התקנת התושבת והלוחית. מעוניינים? כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר עוד היום. שתהיה נסיעה בטוחה!

5 / 5
SHOPPING BAG 0

לקוח עסקי?? השאר פרטים ונציגינו יחזור אליך בהקדם!