03-5560359

החצב 4, אזור

לוחיות רישוי לרכב

מחפשים לוחיות רישוי? אצלנו באוניברסל פרסט, תמצאו את כל סוגי לוחיות הרישוי הקיימות בארץ!

לוחיות רישוי לרכב – למה צריך בכלל? ואיזה סוגים קיימים?

לוחיות הרישוי מספקות זיהוי ייחודי לכל רכב, ומאפשרות זיהוי ומעקב קלים על ידי רשויות אכיפת החוק, רשויות התנועה וגורמים רלוונטיים נוספים. במקרה של עבירות תנועה, תאונות, עבירות פליליות או כל עניין שקשור לכלי הרכב בישראל, לוחיות הרישוי מאפשרות לרשויות לזהות במהירות את הרכב וכמובן את בעליו.
לוחיות הרישוי גם מאפשרות לרשויות לפקח ולאכוף חוקים שונים הקשורים לתנועה, כגון רישום רכב, ביטוח ובדיקות בטיחות (טסט).

אצלנו בארץ, קיימים מספר סוגים של לוחיות רישוי:

  • לוחיות רישוי עם שמונה ספרות, הנחשבות ללוחיות חדשניות יותר והחלו להיות נפוצות יותר ברחבי הכבישים.
  • לוחיות רישוי עם שבע ספרות, לוחיות אלו היו הלוחיות אשר ליוו אותנו במשך שנים עד כניסתן של לוחיות הרישוי הכוללות 8 ספרות. זה לא אומר שלוחיות אלה אינן קיימות יותר, הן קיימות וניתן לראות אותך על על רכבים ישנים יותר .
  • לוחיות רישוי בסגנון אמריקאי – לוחיות אלה בעלות צורה מרובעת קטנה, בהתאם לסגנון העיצוב הנפוץ בארצות הברית. סגנון זה מוסיף מראה ייחודי לרכבים.
  • לוחיות רישוי מיוחדות – ישנן לוחיות רישוי לרכבי משטרה, לכלי רכב צבאיים, קטנועים, לוחיות ירוקות לרכבים מוטורים ועוד.. לוחיות אלו נועדו בכדי להבחין בבירור בסוגו ותפקידו של הרכב, ולהבטיח שיהיה ניתן לזהות אותם בקלות. אנו באוניברסל פרסט מציעים מגוון רחב של לוחיות רישוי הכוללות את כל הסוגים הקיימים בארץ. בין אם אתם זקוקים ללוחיות רישוי לרכבים אישיים, ניידות משטרה, רכבים צבאיים או קטנועים, אצלנו תמצאו את הלוחית המתאימה עבורכם.

למה דווקא אנחנו?

אחת הסיבות העיקריות לעבוד איתנו היא המחויבות שלנו לאיכות. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם יבואני רכב רבים, חברות השכרה וליסינג, מכוני רישוי וסוכנויות רכב ידועות כמו: טויוטה, ב.מ.וו ופולקסווגן.
מגוון הלקוחות הרחב שלנו מעיד על האמון בשירותים שלנו. אנו עובדים עם ארגונים כמו משרד הביטחון ומשטרת ישראל. היכולת שלנו לתת מענה ללקוחות אלו מעידה על המחויבות שלנו לספק מוצרים ושירותים באיכות גבוהה לכולם.

1 - 16 / 22
SHOPPING BAG 0

לקוח עסקי?? השאר פרטים ונציגינו יחזור אליך בהקדם!