03-5560359

החצב 4, אזור

חליפות סערה

אנו באוניברסל פרטס מציעים מגוון רחב של חליפות סערה ומעילי גשם איכותיים ועמידים למים הבנויים לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים. החליפות והמעילים בעלי פסים זוהרים המספקים נראות גבוהה בסביבת עבודה חשוכה ומאפשרים זיהוי קל ומהיר. 

חליפות סערה – מתי משתמשים?

חליפות הסערה נועדו להועיל לכל מי שעובד בחוץ בתנאי מזג אוויר קשים. עובדי בניין, עובדי שירות, צוותי תחזוקת כבישים ואנשי חירום הם רק כמה דוגמאות לאנשי מקצוע שמשתמשים בלבישת חליפות אלו.
חליפות סערה מספקות שמירה על סביבת עבודה בטוחה. למעסיקים ולמנהלים יש אחריות להבטיח שהעובדים שלהם מצוידים בציוד הבטיחות הדרוש, הכולל חליפות סערה, גם בתנאי מזג אוויר קשים, ובך יכולים להפחית באופן משמעותי את הסיכון לתאונות ופציעות כתוצאה מירידה בראות או חשיפה לגשם ולאלמנטים אחרים.

עבור עובדי הדרך למשל, חליפות אלו הם אמצעי בטיחות הכרחי. הנראות הגבוהה שלהם הכוללת פסים זוהרים, הופכת את העובדים לנראים יותר לנהגים, מפחיתה את הסיכוי לתאונות ומבטיחה את בטיחותם בזמן עבודה לצד כבישים סואנים.

חובה בטיחותית

כשזה מגיע לעבודה בתנאי גשם, לבישת חליפת סערה היא לא רק בחירה, אלא חובה בטיחותית. לפניכם שלוש סיבות מדוע חליפות אלו הכרחיות בתנאי מזג אוויר קשים:

  • 1. הגנה מפני המזג אוויר:
    חליפות אלו תוכננו במיוחד כדי לספק הגנה מפני גשם, רוח ותנאי מזג אוויר קשים אחרים. עם אטימות למים, החליפות פועלות כמחסום, ומונעים מהמים לחדור לתוך החליפה. זה שומר על הלובש יבש ונוח לאורך משמרת העבודה שלו, ומפחית את הסיכון לבעיות בריאות הקשורות למזג האוויר.
  • 2. נראות משופרת:
    אחד המאפיינים המרכזיים של חליפות סערה הוא הנראות הגבוהה שלהם. חליפות סערה רבות מגיעות עם פסים זוהרים, מה שהופך את הלובש לבולט בסביבות עבודה עם אור חלש או חשוכה. בין אם מדובר בעובדי דרך או בשירותי חירום, הנראות הגבוהה של חליפות אלו ממלאת תפקיד חשוב במניעת תאונות.
  • 3. נוחות ופונקציונליות:
    בעוד שבטיחות היא העיקר, חשוב שהחליפות עצמן תהיינה נוחות. חליפות רבות כוללות לרוב רוכסנים נסתרים וכובעים נשלפים, המספקים נוחות ללובש. זה מבטיח שעובדים יכולים לבצע את המשימות שלהם ביעילות מבלי להרגיש מוגבלים או בחוסר נוחות.

למה כדאי לקנות אצלנו?

אנו באוניברסל פרטס מציעים מגוון רחב של חליפות סערה איכותיות בצבעים שונים, בנוסף אנו מציעים גם מגוון רחב של מעילי גשם ופליז המשמשים לאותם המטרות. האספקה מידית בכל כמות, אפשרות הדפסה על החליפות והמעילים לפי דרישה ואפשרות לרכישה בכמויות גדולות. מחיר לפי כמות, אספקה בכל הארץ, משלוח חינם בקנייה מעל 100 אפודים.

1 - 16 / 17
SHOPPING BAG 0

לקוח עסקי?? השאר פרטים ונציגינו יחזור אליך בהקדם!