03-5560359

החצב 4, אזור

אפודים זוהרים

אפודים זוהרים הם אמצעי חיוני בשמירה על סביבת עבודה בטוחה. ללא קשר לתנאי מזג האוויר, על המנהלים להקפיד שכל עובד משתמש באפוד.

אפודים זוהרים – מוצר הכרחי לשמירה על בטיחות

האפודים משמשים כאמצעי לשיפור הנראות, ומבטיחים שנהגים יכולים לזהות בקלות עובדים על הכביש. במקרה של אירוע, צוותי ההצלה לובשים גם אפודים זוהרים מיוחדים כדי להפוך את עצמם גלויים יותר לאחרים.

אי אפשר להמעיט בחשיבותם של האפודים. הם לא רק מעבירים מסר לאחרים לשים לב לאדם שלובש את האפוד אלא גם משמשים כתמרור אזהרה במקרים מסוימים בין אם מדובר באתרי בנייה, עבודות כביש או כל אזור אחר בסיכון גבוה.

תפקידם של האפודים

לאפודים זוהרים תפקיד חשוב במניעת תאונות ובהבטחה שכולם יישארו ערניים וזהירים. הצבע הבהיר והזוהר מגביר באופן משמעותי את הראות, במיוחד בתנאי תאורה חלשים או בתנאי מזג אוויר כמו ערפל או גשם.

 

אוניברסל פרטס – הבחירה הנכונה לבטיחות שלכם!

אנו ב"אוניברסל פרטס" נדאג לכל צרכי הבטיחות שלכם בעבודה, אנו מתחייבים לספק משלוח מיידי, הדפסה לפי דרישה, אפשרות רכישה בכמות גדולה, מחיר משתלם, משלוח לכל חלקי הארץ ובחינם מעל כמות מסויימת.

עם מגוון רחב של אפשרויות לבחירה ויכולת להתאים אישית אפודים זוהרים עם הדפסה על פי דרישה, אנו מעניקים יחס אישי ומקצועי.

משלוח עד בית הלקוח

בנוסף כפי שציינו, אנו ב"אוניברסל פרטס" מעניקים משלוחים לכל חלקי הארץ ואפשרות למשלוח חינם ברכישה של מעל 100 אפודים.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור את האפוד המועדף עליכם אשר עונה לצרכים שלכם, צרו איתנו קשר, ואנו נדאג לספק לכם את האפודים לסביבת עבודה בטוחה יותר!

סיכום

האפוד הזוהר הוא יותר מסתם אמצעי בטיחות. זהו אמצעי שאין לו תחליף המבטיח ראות ותשומת לב, ללא קשר לתנאי מזג האוויר. אנו מספקים מגוון רחב של אפשרויות הניתנות להתאמה אישית, שירות מקצועי, משלוח מהיר והצעת מחיר משתלמת לכמות גדולה.

SHOPPING BAG 0

לקוח עסקי?? השאר פרטים ונציגינו יחזור אליך בהקדם!